• Fitness centrum Hulubyho 16 - Pezinok
  • Otváracie hodiny Po - Pia | 06:00 - 21:00
    So - Ne | 08:00 - 15:00

Osobný tréner Stanislav Slimák
Pezinok a okolie

Či už chcete schudnúť, vyformovať postavu, alebo proste iba sa cítiť dobre – osobný tréner vás privedie oveľa skôr do cieľa, ako keby ste cvičili sami…. Pezinok a okolie

Certifikovaný osobný tréner

Nik v dnešnej dobe nemá moc času, aby sa venoval sám sebe. Život nám ide pomedzi prsty ako voda a mi zistíme, že sa zrazu zle cítime a všetko nás bolí. Všetko je o prioritách, a práve duševný a fyzická pohoda by sa mala stať jednou z Vašich priorít. Vďaka fyzickej a duševnej pohode sa stáva aj Aj váš pracovno-profesný život môže byť oveľa výkonnejší. A práve v tom vám môže pomôcť osobný tréner. Ponúka nielen fyzickú aktivitu, ale aj odborné vedenie a motiváciu, ktoré vás posunú k dosiahnutiu vašich vysnívaných fitness cieľov.

Kulturistike a fitness sa venujem od roku 1985. Od 1990 som súťažne začal súťažiť a súťažil som do roku 1997. Od roku 1993 do 1997 som bol reprezentant Slovenska. Počas tohto obdobia som získal veľa ocenení. V roku 2018 som sa vrátil ku súťažnej kulturistike a súťažím do dnes. Opäť som od roku 2020 do 2023 každoročne nominovaný ako reprezentant na svetové podujatia.

V súčasnosti pôsobím ako osobný tréner v našom fitness centre Legends Gym v Pezinku.

  • všeobecný tréner I. triedy FTVŠ UMB
  • registrovaný športový odborník na MŠVVaŠ SR.
  • osobný tréner II. stupňa v kulturistike
  • fitness a silový trojboj SAFKST.
  • akreditovaný tréner TRX
  • reprezentant SR v kulturistike
  • vicemajster Európy v kulturistike 2022
Osobný tréner v Pezinku - Stanislav Slimák

Individuálny prístup pre želané výsledky

Jedným z hlavných benefitov spolupráce s osobným trénerom je individuálny prístup. Tréneri si berú čas spoznať každého klienta, jeho ciele, obmedzenia a osobné preferencie. Na základe tejto informácie vytvárajú šitý na mieru tréningový plán, ktorý maximalizuje efektivitu a minimalizuje riziko zranení.

Skúsenosť a dlhoročná prax

Osobný tréner je odborník so širokým spektrom skúseností v oblasti fitness a výživy. S ich znalosťami v obore môžete mať istotu, že sa dostanete k profesionálnemu prístupu a kvalitnému výcviku. Ich cieľom je nielen pomôcť vám dosiahnuť vaše krátkodobé ciele, ale aj vám poskytnúť nástroje na udržanie zdravého životného štýlu v dlhodobom horizonte.

Rôznorodosť služieb

Osobný tréner ponúka širokú škálu služieb, aby zabezpečil, že každý jednotlivec nájde niečo pre seba. Od individuálnych tréningov, cez skupinové aktivity až po nutričné poradenstvo – možnosti sú rozmanité a prispôsobené potrebám klientov.

Zdravie nie len pre telo, ale aj dušu

Výhodou spolupráce s osobným trénerom je nielen fyzický rozvoj, ale aj podpora duševného blaha. Tréneri nie sú len odborníci na cvičenie, ale aj motivátori a podporovatelia. S ich pomocou prekonávate vlastné limity a dosahujete ciele, ktoré ste si možno predtým ani nedokázali predstaviť.

Zdieľať stránku